PainKiller IPhone 2010

В Январе 2010 наша команда занималась разработкой уровней для Painkiller IPhone.

Это не было банальным портированием, большая часть уровня была создана с 0.

Iphone_Cathidral

Iphone_Atrium

Mon

21

Feb

2011

Painkiller na iPhone’a! [wideo]

Статья с польского сайта simblog.pl

Wiadomość ta spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Wielki hit polskiej grupy People Can Fly pojawi się na iPhone’a. Czy jesteście gotowi na to, aby ponownie zejść do piekieł i pokonać czterech generałów Lucyfera? Jeśli tak, to musicie zobaczyć materiał wideo, jaki udało się nam wyszperać w Sieci!

Dla jednych Painkiller to średniej klasy FPS wyprodukowany przez rodaków. Dla innych jest to gra kultowa, która sprzedała się w 300 tysiącach egzemplarzy na całym świecie. Samo zaś Studio w późniejszym czasie zostało wykupione przez Epic Games i rozpoczęło pracę nad serią Gears of War.

Co najciekawsze jednak, to nie polska grupa pracuje nad konwersją Painkillera na iPhone’a. Robota została zlecona ekipie MachineWorks, która jest odpowiedzialna miedzy innymi za port Duke Nukem 3D. W zasadzie nie pojawiła się żadna informacja prasowa potwierdzająca rozpoczęcie prac nad tym tytułem. Coś jednak jest na rzeczy.

Najpierw IGN opublikował screenshoty z wersji na iPhone’a, co ewidentnie potwierdza fakt powstawania gry. Później ktoś wynalazł na YouTube dwa filmiki ukazujące rozkład plansz. Wygląda więc na to, że musimy poczekać na oficjalny komunikat prasowy w tej sprawie. Naturalnie głos na temat samego pomysłu możecie zabrać już teraz w komentarzach pod wpisem.

0 Comments
New Painkiller
New Painkiller
Cthulhu Demo
Cthulhu Demo
Team Fortress 2
Team Fortress 2
PainKillerRe
PainKillerRe
PainKillerIPhone
PainKillerIPhone
ParkLove
ParkLove